İptal ve İade Koşulları


İPTAL ve İADE KOŞULLARI

book.visitsivas.com’dan Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

book.visitsivas.com’dan erken rezervasyon yaptırdınız ama belirli sebeplerden rezervasyonunuza gidemeyecekseniz eğer iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Rezervasyon yaptıracağınız zaman iadesi olmayan rezervasyon şeklini seçerseniz maalesef bu tarz durumda size para iadesi yapılamaz. Rezervasyon yaparken iade edebilirsiniz yazısının olduğu rezervasyon tipini seçmeniz gerekir.

book.visitsivas.com’dan yaptığınız rezervasyonlarınızda otele giriş tarihinize 15 gün kalana kadar iptal veya değişiklik talep etmeniz durumunda işlem ücretiniz tahsil edilerek paranız ödeme şeklinize göre size geri iade edilecektir. 15 günden az bir süre kala iptal işlemi yapmak istersen eğer ödemiş olduğunuz tutar üzerinden %35 kesinti yapılarak iptal işleminiz gerçekleştirilir ve iadeniz yapılır. Eğer kartla bir ödeme yaptıysanız ödeme yaptığınız karta bankanın durumuna göre 5-7 iş günü içerisinde para iadesi yapılacaktır.

Rezervasyonunuzu kendinizin ya da birinci dereceden akrabalarınızın kaza, ölüm veya hastalık gibi geçerli sebepleri resmi bir raporla belgelendirildiği sürece iptali veya değişiklik işleminiz kesintisiz yapılacaktır. book.visitsivas.com’da rezervasyon iptali veya değişiklik işlemlerinizin geçerli olabilmesi için yazılı ve imzalı dilekçenizin bulunması zorunludur.

• book.visitsivas.com’dan almış olduğunuz otel ve tur rezervasyonlarınzın iptali veya değişikliği için web sitesi üzerinden chat ekranı yardımı ile veya info@palmettours.com adresine mail ile ulaşarak yapabilirsiniz.

• book.visitsivas.com sitesi Uçak ve Otobüs bileti satışlarında https://www.biletall.com/ sitesiyle entegre çalışmaktadır. Bu sebeple bu biletlerin iptali için https://www.biletall.com/bilet-iptali segmesinden biletlerinizin iptal ve iade işlemlerini yerine getirebilirsiniz.

• book.visitsivas.com sitesi Tren biletleri için TCDD TAŞIMACILIK A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ sitesi olan https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/view/eybis/tnmGenel/tcddWebContent.jsf üzerinden alınan tren biletleri için ilgili firmanın iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Agentis E-Turizm Platformu